НАЙКРАЩИЙ У СВОЄМУ КЛАСІ 5-ДВЕРНИХ АВТОМОБІЛІВ ОБ’ЄМ БАГАЖНИКА ПОЛЕГШУЄ ВАШІ СПРАВИ

Навіть з піднятими сидіннями другого ряду 5-дверного автомобіля ACCENT, ви отримуєте більше  простору для друзів та обладнання. Тільки подумайте про зручності і можливості – місце для сноубордингового обладнання, непередбачуваних покупок та усього іншого. 

Джерело інформації

 

Запит базується на порівнянні специфікацій на веб-сайтах виробників.x

 

 

СПРИТНІСТЬ ТА ВПЕВНЕНІСТЬ ТІСНО ПОВ’ЯЗАНІ

Спритний характер Accent яскраво проявляється на дорозі і у важкодоступних місцях. Від гаражів до розворотів на вузьких вулицях, малий діаметр розвороту надає велику перевагу при навігації у місцях, де кожен сантиметр на рахунку.

Джерело інформації

 

Порівняння діамерту розвороту на основі огляду моделей 2013 і 2012 року на веб-сайтах автомобільних представників.x

 

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ У СВОЄМУ КЛАСІ СТАНДАРТ ПОТУЖНОСТІ ЗМУШУЄ ІНШИХ РЕВНУВАТИ

Відчуйте потужність та насолоджуйтеся вражаючою економією пального. Отримайте найкраще і подорожуйте, перебуваючи в ідеальній рівновазі. Потужність Accent, коли вам це потрібно, а також економія використання  пального у довгостроковій перспективі має вагоме значення і принесе максимум задоволення. 

Джерело інформації

 

Запит базується на порівнянні специфікацій на веб-сайтах виробників.x

 

НАЯВНІСТЬ НАГОРОД ТА ДОВГИЙ СПИСОК ФУНКЦІЙ 

Вам є чим насолоджуватися, їдучи автомобілем Accent. Стандартні функції включають кондиціонер з салонним повітряним фільтром, електричні склопідйомники, центральний замок, 6-канальну аудіо-систему, а також iPod® та допоміжні вхідні термінали. Все це дає можливість чудового звучання та дозволяє легко підключитися до вашої аудіо-системи.

 

 

 

2014 Hyundai Accent

 

2014 Toyota Yaris

 

2014 Honda Jazz

 

Гарантія трансмісії

60 міс./100 000 км.

36 міс./100 000 км.

36 міс./100 000 км.

Потужність Кінських сил

107/6300

99/6000

100/6000

Об’єм багажника 

454 л.

363 л.

399 л.

 

Джерело інформації

 

Деякі технічні характеристики, ціни і дані стосовно обладнання були надані відповідно до ліцензії Chrome Data Solution (“Chrome Data”). 2013 Chrome Data Solution, LP. Всі права захищені. Ця інформація надається виключно для особистого використання і не можуть бути використана в будь-яких комерційних цілях без письмової згоди Chrome Data. Chrome Data не дає жодних гарантій, неявних чи прихованих, включаючи, без обмеження, гарантії товарної придатності або відповідності певним цілям, по відношенню до даних, представлених тут. Всі специфікації, ціни та обладнання можуть бути змінені без попереднього повідомлення.x

 

Google